Łóżeczka

Łóżeczka
Kojce

MoMi MAMU

LOZE00019
259,35 zł
Kojec MoMi MAMU to pierwszy plac zabaw dla Maluszka. Ma dużą powierzchnię, materac, dzięki któremu dziecku jest wygodnie, a zaokrąglone rogi sprawiają, że jest dla niego całkowicie bezpieczny. Starszaki mogą też korzystać z opcji samodzielnego wyjścia.
Kojce

MoMi MAMU

LOZE00018
259,35 zł
Kojec MoMi MAMU doskonale sprawdzi się zarówno w przestrzeni domowej, jak i w ogrodzie. Dzięki kompaktowemu rozmiarowi po złożeniu oraz torbie do transportu będziesz mogła go zabrać wszędzie tam, gdzie chcesz stworzyć Maluchowi bezpieczną przestrzeń do zabawy.
Kojce

MoMi MAMU

LOZE00020
259,35 zł
MoMi MAMU to wygodny plac zabaw dla Twojego Maluszka. Duża powierzchnia sprawi, że będzie miał sporo miejsca na aktywność, a ograniczenie przestrzeni zagwarantuje, że będzie bezpieczny wtedy, gdy Ty będziesz musiała na chwilę poświęcić czas obowiązkom domowym.
Łóżeczka dostawne

MoMi SMARTBED łóżeczko dostawne z funkcją kojca

ŁÓŻE00001
470,73 zł
Łóżeczko MoMi SMART BED 4w1 to wielofunkcyjny produkt. Posiada dwie wysokości spania, funkcję dostawki, a także kojca. Dzięki 4 kółkom jest też bardzo mobilne.
Łóżeczka dostawne

MoMi SMARTBED łóżeczko dostawne z funkcją kojca

ŁÓŻE00002
470,73 zł
Kupując łóżeczko MoMi SMARTBED 4w1 zyskujesz nie tylko wygodne miejsce do spania dla Twojego Malucha, ale też niezawodną dla młodej Mamy dostawkę oraz kojec czyli bezpieczne miejsce zabawy dla Starszaka.
186,18 zł
MoMi BELOVE jest lekkim i praktycznym łóżeczkiem turystycznym i kojcem w jednym. Posiada system szybkiego składania i rozkładania oraz system zabezpieczający przed niekontrolowanym złożeniem. W zestawie znajduje się torba ułatwiająca jego transport.
186,18 zł
Kompaktowy rozmiar oraz niewielka waga łóżeczka turystycznego MoMi BELOVE sprawi, że doskonale sprawdzi się w podróży, mieszcząc się nawet do niewielkiego bagażnika samochodu. W zestawie znajduje się torba, która ułatwi transport i zabezpieczy tapicerkę przed zabrudzeniem.

Łóżeczko turystyczne dostawne - co warto o nim wiedzieć przed zakupem?

Łóżeczko turystyczne dostawne znane jest szczególnie z tego, że istnieje możliwość dostawienia go do standardowego łóżka sypialnianego. Z uwagi na jego niezbyt wielkie gabaryty, a także odpowiednią konstrukcję można je w bardzo prosty sposób przystawić do łóżka rodziców nawet w niewielkiej sypialni. Dzięki łóżeczkom turystycznym dostawnym, dziecko może być blisko Ciebie, a jednocześnie spać u siebie. Maluch odczuwa Twoją obecność, a przy okazji ma też swoje własne miejsce do spania.

Łóżeczko turystyczne dostawne - poznaj jego największe zalety

Największe korzyści z użytkowania łóżeczka turystycznego dostawnego uzyskasz, jeśli borykasz się z dylematem, czy dziecko powinno spać oddzielnie, czy razem z Wami. Ten rodzaj łóżeczek to okazja, aby na dobre pozbyć się tych rozterek. Jakie zalety jeszcze warto podkreślić? Gwarantuje bliskość rodzica, a jednocześnie bezpieczeństwo podczas snu, gdyż Twoja Pociecha może mieć własną strefę odpoczynku. Nie ma ryzyka, że rodzic w jakikolwiek sposób przypadkowo uderzy dziecko podczas snu. Łóżeczko turystyczne dostawne ma pozytywny wpływ na sen dziecka. Poczucie bliskości Rodzica sprawia, że zasypia szybciej i rzadziej się budzi. Pozwala na fizyczny kontakt z Maleństwem, np. trzymanie go za rączkę lub też głaskanie po główce. Łóżeczko sprawia, że nie jesteś zmuszona do nieustannego wstawania z łóżka, kiedy tylko dziecko zacznie płakać. Bliskość sprawia, że zarówno dziecko, jak i rodzice są spokojniejsi. W każdym momencie możesz zerknąć na Malucha i sprawdzić, czy wszystko u niego w porządku. Obecność łóżeczka dostawnego ułatwia również nocne karmienie piersią. Nie musisz nawet wstawać z łóżka. Wystarczy tylko, że przysuniesz Maleństwo bliżej. Będziesz również mogła odłożyć dziecko do łóżeczka bez konieczności wstawania. Przyzwyczajone do spania w dostawnym łóżeczku dziecko, lepiej radzi sobie z przenosinami do standardowego łóżka. Łóżeczka tego typu są bardzo mobilne, dlatego ich transport nie sprawia żadnych problemów. Można je dowolnie przestawiać, a także zabierać ze sobą w podróż. Łóżeczko turystyczne dostawne szczególnie sprawdzi się wszędzie tam, gdzie nie ma zbytnio miejsca, aby wstawić klasyczne dziecięce łóżeczko.

Łóżeczko turystyczne dostawne - dla kogo będzie najlepszym rozwiązaniem?

Tego typu produkt, z pewnością sprawdzi się w wypadku: Jeśli nie masz wystarczająco miejsca w mieszkaniu lub w domu i trudno Ci zmieścić klasyczne łóżeczko. Dla tych z Was, którzy potrzebują i cenią sobie bliskość swojego dziecka w nocy, a także chcą nadzorować jego bezpieczeństwo. Dla Mam, które mają niespokojny sen, a także cenią sobie możliwość zabrania łóżeczka na różnego rodzaju wyjazdy. Łóżeczko turystyczne dostawne docenią także Mamy po ciężkich i wyczerpujących porodach, częste wstawanie z łóżka może być dla Was problemem. Z łóżeczka dostawnego ucieszą się też te z Was, które karmią piersią, którym zależy, by nie rozbudzać dziecka nocą.

Produkt dodany do ulubionych
Produkt dodany

Nasza strona wykorzystuje pliki Cookies. Korzystając z naszej witryny wyrażasz zgodę na ich zapis lub przechowywanie. Akceptuję politykę prywatności i wykorzystania plików Cookies.