Wózki wielofunkcyjne

Wózki wielofunkcyjne
Wózki wielofunkcyjne

MoMi GISELLE wózek 2w1

WOSP00037
1 499,00 zł
Wózek MoMi GISELLE 2w1 w kolorze szarym to perfekcyjny wybór dla ceniących sobie wygodę oraz uniwersalność wózka, który sprawdzi się zarówno dla Maluszka oraz dla większego Dziecka.
Wózki wielofunkcyjne

MoMi GISELLE wózek 2w1

WOSP00036
1 499,00 zł
Wózek MoMi GISELLE 2w1 w kolorze szarym to perfekcyjny wybór dla ceniących sobie wygodę oraz uniwersalność wózka, który sprawdzi się zarówno dla Maluszka oraz dla większego Dziecka.

Wózki wielofunkcyjne MoMi — komfort i bezpieczeństwo na lata

Dobrze zaprojektowany wózek dziecięcy musi cechować się nie tylko modnym designem, ale przede wszystkim funkcjonalnością. Do takich modeli z pewnością należą wózki wielofunkcyjne 2w1 MoMi. Wózki MoMi mogą zmieniać się wraz z dzieckiem, zapewniając jednocześnie komfort i bezpieczeństwo na najwyższym poziomie. 

W ofercie MoMi każdy Rodzic znajdzie wózek wielofunkcyjny dopasowany do indywidualnych potrzeb — zarówno użytkowych, jak i estetycznych. Niewątpliwą cechą wózków MoMi jest wysokiej jakości wykonanie z trwałych i odpornych na uszkodzenia mechaniczne materiałów, co zapewni wygodne użytkowanie, nawet przez kilka lat. Do tego różnorodny wybór kolorystyczny — od klasycznej czerni, po efektowną butelkową zieleń  — oraz przystępna cena. Wszystko to sprawia, że każdy Rodzić dopasuje model do własnych oczekiwań i preferencji stylistycznych. 

Wózki wielofunkcyjne 2w1 — MoMi LIMURU z gondolą i spacerówką w jednym

Wielofunkcyjne wózki MoMi LIMURU to modele 2w1, stanowiące połączenie miękkiej, wygodnej gondoli dla Maluszka, z praktycznym i równie wygodnym siedziskiem do spacerówki dla nieco starszego Dziecka. Zakup takiego wózka jest praktyczny, bowiem z jednej strony gwarantuje spokój, jeśli chodzi o, wygodę i bezpieczeństwo, z drugiej zaś pozwala zaoszczędzić na zakupie osobnej spacerówki.

Przygotowana przez MoMi oferta obejmuje szeroki wybór autorsko zaprojektowanych wózków dziecięcych wielofunkcyjnych w kilku dostępnych wariantach kolorystycznych. MoMi proponuje m.in. modele w kolorze czarnym oraz butelkowej zieleni. Na rozkładanej budce od strony wewnętrznej widnieją piękne wzorki, które nie tylko uatrakcyjniają wygląd wózka, ale przede wszystkim stanowią element dekoracyjny, który z pewnością zaciekawi każdego Maluszka. Cechą wspólną wielofunkcyjnych wózków dziecięcych MoMi  jest elegancka złota rama, która dodaje całości nieco szyku i poczucia luksusu. Wszystko to MoMi oferuje w przystępnej cenie. 

Wielofunkcyjne wózki dziecięce MoMi wraz z akcesoriami

Wózki dziecięce MoMi to gwarancja niepodważalnej jakości, trwałości i wysokiego komfortu użytkowania. Każdy model wyposażony jest w solidną aluminiowa kosntrukcję, gwarantującą odpowiednią stabilność, miękką gondolę, którą po 6 miesiącu życia Maluszka można szybko i wygodnie zmienić w siedzisko do spacerówki. Wspomniane przeze mnie  siedzisko wyposażone jest w szybki system zmiany ustawienia pozycji — przodem lub tyłem do kierunku jazdy. Na uwagę zasługują również regulowane amortyzatory wózka, które pozwalają dostosować je do wymogów podłoża. 

Regulowane elementy to nie jedyne korzyści wózków dziecięcych MoMi. Do zakupu poszczególnych modeli dołączane są praktyczne akcesoria w postaci materacyka oraz niezbędnej dla każdej mamy torby na dziecięce akcesoria. 

Produkt dodany do ulubionych
Produkt dodany