Bujaczki elektryczne

Leżaczki bujaczki elektryczne dla dzieci
399,00 zł
MoMi KENANI to ulubiony bujak elektryczny Maluchów i ich Mam! Moc atrakcji w postaci bujania, melodii i sensorycznych zabawek sprawi, że dziecko nie będzie się w nim nudzić. Dzięki przeciwsłonecznemu daszkowi oraz moskitierze MoMi KENANI może towarzyszyć Wam nie tylko w domu, ale też w ogrodzie.
399,00 zł
Przedstawiam Ci bestseller MoMi – bujaczek elektryczny MoMi KENANI sterowany pilotem! Posiada 5 prędkości bujania, 2 sensoryczne zabawki, 10 wgranych melodii, a także możliwość odtwarzania własnych dzięki modułowi Bluetooth.Twój Maluch na pewno go pokocha!
299,00 zł
Szukasz bujaczka, który buja Maluszka bez Twojego udziału? Taki jest właśnie MoMi LISS! Funkcja automatycznego bujania, melodie, sensoryczne zabawki – to wszystko zapewni Wam ten leżaczek. Dodatkowo, dzięki poduszeczce dziecku będzie w nim bardzo wygodnie.
299,00 zł
MoMi LISS to bujaczek z funkcją automatycznego bujania, 8 melodiami i dwiema zabawkami w zasięgu ręki Malucha. Prosty design uzupełnia poduszeczka z elementami koloru turkusowego.
Bujaczki elektryczne

MoMi KENANI ONYX bujaczek elektryczny

BULE00038
389,00 zł
Czarny bujaczek MoMi KENANI ONYX jest piękny i funkcjonalny i co najważniejsze zadba o komfort i bezpieczeństwo Twojego Maluszka.

Bujaczki elektryczne - więcej niż relaks

Wszystkie dzieci uwielbiają zrelaksować w ciągu dnia. Aktywność ta jest dla nich tym przyjemniejsza, gdy mają one zapewnione odpowiednie warunki do wypoczynku, w tym między innymi komfortowy bujaczek. Przyjemne kołysanie wycisza i sprzyja relaksowi. Tradycyjne bujaczki wymagają jednak od Rodziców nieco zachodu, zobowiązując ich do nieustającego wprawiania ich w ruch. Znacznie bardziej komfortowe z punktu widzenia Rodziców są bujaczki elektryczne dostępne w sklepie internetowym MoMi.pl. Wyposażone w szereg różnorakich trybów, ułatwiają Szkrabom wyciszenie, nie angażując przy tym Rodziców. Zamów i przekonaj się na własne oczy, jak wiele korzyści niesie ze sobą ich użytkowanie.

Leżaczek bujaczek elektryczny - coś dla dziecka, coś dla Rodziców

Bujaczki elektryczne dostępne w ofercie sklepu z akcesoriami dla dzieci MoMi.pl charakteryzują się wysokim bezpieczeństwem użytkowania. Wyposażone w pasy bezpieczeństwa gwarantują, że dziecko z nich nie wypadnie ani też samodzielnie się nie uwolni. Odpowiednio wyprofilowane, wykonane z wysokiej jakości materiałów oparcie zapewnia dziecku wysoki komfort odpoczynku, natomiast podwieszane zabawki uprzyjemnią jemu czas. Warto jednak pamiętać, że leżaczki bujaczki elektryczne to rozwiązanie stworzone również z myślą o komforcie Rodziców. Umieszczając dziecko w bujaczku elektrycznym możesz bowiem zapewnić swojej Pociesze świetną zabawę i w tym czasie realizować własne obowiązki. To doskonałe rozwiązanie w przypadku Rodziców aktywnych zawodowo, wykonujących pracę biurową w domu, jak również świetny sposób na pogodzenie obowiązków domowych z opieką nad dzieckiem.

Bujaczki elektryczne dla dzieci MoMi - ergonomia i bezpieczeństwo

Do cech charakterystycznych leżaczków bujaczków elektrycznych MoMi należy zaliczyć również stabilną konstrukcję i ergonomiczność. Oferowane przez MoMi leżaczki bujaczki elektryczne dla dzieci są zgodne z normami europejskimi, w związku z czym ich użytkowanie jest całkowicie bezpieczne dla dzieci. Specjalnie wyprofilowane siedzisko, miękka poduszka pod głowę i antypoślizgowe podkładki zapewniają Brzdącom komfort i bezpieczeństwo. Szeroki wybór wbudowanych melodii stanowi  natomiast interesujące urozmaicenie. Złóż zamówienie na MoMi.pl i przekonaj się, że bujaczki elektryczne MoMi przypadną do gustu również Twojemu dziecku!

Bujaczki elektryczne MoMi - poznaj ofertę!

Jeśli nie jesteś pewien, który bujaczek elektryczny najbardziej przypadnie do gustu Twojemu dziecku, już teraz zapoznaj się z ofertą MoMi. Znajdziesz w niej wiele interesujących modeli zaprojektowanych z myślą o potrzebach najmłodszych. MoMi oferuję bujaczki elektryczne w wielu atrakcyjnych wariantach kolorystycznych, dzięki czemu nie mam najmniejszych wątpliwości, że uda mi się sprostać Twoim oczekiwaniom. Zapraszam do zakupów!

Produkt dodany do ulubionych
Produkt dodany