Akcesoria

Akcesoria dla dzieci | MoMi.pl
Strona główna

MoMi torba do łóżeczka

AKCE00006
69,00 zł
Torba wymiarami dostosowana jest do wielkości łóżeczka MoMi SMART BED lub MoMi REVO. Doskonale ochroni łóżeczko w trakcie podróży oraz pomaga w wygodnym transporcie.
Akcesoria

MoMi MIMI kask czarny matowy

ROBI00062
59,00 zł
Bezpieczeństwo dziecka to priorytet każdego Rodzica. MoMi pomaga Wam dbać o nie w trakcie wspólnych wycieczek rowerowych czy szaleństw na hulajnodze. Kask MoMi MIMI jest wytrzymały, lekki i wygodny. Idealny dla małego sportowca. .
Akcesoria

MoMi MIMI kask biały matowy

ROBI00061
59,00 zł
Bezpieczeństwo dziecka to priorytet każdego Rodzica. MoMi pomaga Wam dbać o nie w trakcie wspólnych wycieczek rowerowych czy szaleństw na hulajnodze. Kask MoMi MIMI jest wytrzymały, lekki i wygodny. Idealny dla małego sportowca.
89,00 zł
Pałąk MoMi JOY jest uniwersalny, doskonale pasuje do dziecięcego łóżeczka, wózka czy fotelika samochodowego. Zabawki mogą być także używane niezależnie.
MoMi LEXI XL barierka ochronna do łóżka MoMi LEXI XL barierka ochronna do łóżka 2
Obecnie brak na stanie
159,00 zł
Barierkę MoMi LEXI XL wyróżnia ponadstandardowy rozmiar i wysokość, która chroni przed upadkiem dziecko, które nie tylko śpi na łóżku, ale podejmuje też pierwsze próby wspinania się. Barierka jest bezpieczna dla dziecka, posiada certyfikaty bezpieczeństwa i spełnia normy UE.
159,00 zł
Barierka MoMi LEXI XL  Jest wysoka i przestronna, dzięki czemu doskonale chroni Twoje dziecko przed upadkiem z łóżka. Można jej używać zarówno przy łóżeczku dziecięcym, jak i tym należącym do Rodziców.  Posiada certyfikaty bezpieczeństwa i spełnia normy UE.
149,00 zł
Barierka MoMi LEXI chroni Twoje dziecko przed upadkiem z łóżka. Doskonale sprawdzi się zarówno przy łóżeczku dziecięcym, jak i tym należącym do Rodziców.  Posiada certyfikaty bezpieczeństwa.
149,00 zł
Barierka ochronna do łóżka MoMi LEXI jest produktem całkowicie bezpiecznym dla dziecka. Pomyślnie przeszła wieloetapową weryfikację i uzyskała certyfikat laboratorium badawczego SGS, spełnia też wymogi nor Unii Europejskiej.
MoMi LULU szumiąca i grająca zabawka pluszowa MoMi LULU szumiąca i grająca zabawka pluszowa 2
Obecnie brak na stanie
39,00 zł
MoMi LULU to najlepszy przyjaciel Twojego Maluszka. Pomoże się Jemu wyciszyć i ukoi go do snu. Zaciekawi delikatnymi melodiami i sensorycznymi elementami, takimi jak gryzak czy świecące i szeleszczące elementy.
MoMi LULU szumiąca i grająca zabawka pluszowa MoMi LULU szumiąca i grająca zabawka pluszowa 2
Ostatnie sztuki w magazynie
39,00 zł
Różnorakie melodie, a także biały i różowy szum, dodatkowo sensoryczne uszka i nóżki-  gryzaki to znaki rozpoznawcze MoMi LULU.  Szumiący miś to idealna zabawka dla Maluszka, już od pierwszych dni życia.
Akcesoria

MoMi PAXI bramka ochronna

AKCE00017
199,00 zł
Dzięki zaokrąglonym krawędziom oraz systemowi otwierania, którego nie rozpracuje nawet najbardziej bystry Maluch, bramka MoMi PAXI jest całkowicie bezpieczna dla Twojego Dziecka. Uzyskała także  pozytywny wynik testów i kontroli wykonanych przez niezależne laboratorium certyfikujące SGS.
MoMi PAXI bramka ochronna MoMi PAXI bramka ochronna 2
Ostatnie sztuki w magazynie
Akcesoria

MoMi PAXI bramka ochronna

AKCE00019
199,00 zł
Bezpieczeństwo Twojego Malucha jest dla MoMi najważniejsze. Właśnie po to, by ograniczyć dostęp do miejsc potencjalnie niebezpiecznych powstała bramka MoMi PAXI. Możesz ją zamontować przy wejściu na schody czy np. kuchni. 
Akcesoria

MoMi PAXI bramka ochronna

AKCE00018
199,00 zł
Praktyczne przedłużki sprawiają, że bramka MoMi PAXI ma szeroki zakres montażowy, od 75 aż do 103 cm.  Dzięki temu dopasujesz bramkę do swoich potrzeb i każdego miejsca w domu, do którego chcesz ograniczyć dostęp dziecku.
Akcesoria

MoMi MIMI kask szary matowy

ROBI00049
59,00 zł
Bezpieczeństwo dziecka to priorytet każdego Rodzica. MoMi pomaga Wam dbać o nie w trakcie wspólnych wycieczek rowerowych czy szaleństw na hulajnodze. Kask MoMi MIMI jest wytrzymały, lekki i wygodny. Idealny dla małego sportowca.

Wyjątkowe akcesoria dla dzieci 

W domu na Twojego Maluszka czeka wiele niebezpieczeństw — szczególnie kiedy Dziecko zaczyna stawiać pierwsze kroki lub staje się ruchliwe. Wspólne spanie w łóżku robi się ryzykowne, a schody wymagają odpowiedniego zabezpieczenia. MoMi wie, jak ważne jest bezpieczeństwo Najmłodszych, dlatego przygotowało dziecięce akcesoria mające pomóc w stworzeniu bezpiecznej przestrzeni dla twojego Malca. 

Na MoMi.pl znajdziesz szeroki wybór produktów – od uniwersalnych śpiworków do wózków po barierki ochronne przyczepiane do łóżka, by Maluch nie spadł i nie zrobił sobie krzywdy.

W sklepie MoMi dostępne są również specjalne bramki ochronne, które służą do zabezpieczenia schodów lub wejść do konkretnych pomieszczeń. Dzięki nim masz pełną kontrolę nad tym, gdzie dokładnie przebywa oraz przemieszcza się Twój maluch. Bramki z powodzeniem można wykorzystać w dziecięcym pokoju. MoMi oferuje również specjalne barierki ochronne do łóżka, dzięki którym spędzanie czasu w sypialni lub wspólne zasypianie nie stanowi zagrożenia dla Twojej Pociechy. 

W MoMi dostępne są również inne akcesoria dla dzieci: kaski ochronne, szumiące misie pomagające przy usypianiu Maluszka oraz śpiworki do wózków.

Kolekcje

Ponadczasowy design czy kolorystyczny hit sezonu? Produkty MoMi łączymy w stylowe kolekcje, oparte na nowoczesnym wzornictwie oraz modnych motywach i designach. Dzięki temu możesz mieć produkty, które nie tylko pasują do siebie, ale też idealnie trafiają w Twój gust i wystrój mieszkania.

Dlaczego warto brać pod uwagę całe kolekcje akcesoriów?

Ponadczasowe wzory, dopasowane kolorystyką do upodobań Maluchów to znak rozpoznawczy naszych specjalnych Kolekcji. A co Ty zyskujesz? Czyż nie jest to fantastyczne, by mieć akcesoria dziecięce, które pasują do siebie, a do tego są ozdobą Twojego domu?

Co wyróżnia kolekcje MoMi?

MoMi stawia na naturalność, bycie blisko siebie i przyrody. Właśnie natura stała się inspiracją do stworzenia Kolekcji LOVE i FLOW. Motywy kwiatowe i morskich fal zdobią produkty włączone do kolekcji. Kolekcje LOVE i FLOW działają na zmysły, nie tylko ciesząc nasze oczy, ale też przywołując zapach kwiatów i świeżość morskiej bryzy.

Kolekcja LOVE

Kolekcja LOVE przywołuje na myśl letnią, rozkwieconą łąkę i powstała z myślą o małych dziewczynkach kochających intensywne kolory.

Kolekcja FLOW

Kolekcja FLOW natomiast to idealny wybór dla małego żeglarza. Piękny, intensywny granat połączony z delikatnym obrysem morskich fal ożywi w pamięci letnie wspomnienia.

Produkt dodany do ulubionych
Produkt dodany