Bujaczki i Leżaczki

Bujaczki i leżaczki
Bujaczki elektryczne

MoMi KENANI ONYX bujaczek elektryczny

BULE00038
389,00 zł
Czarny bujaczek MoMi KENANI ONYX jest piękny i funkcjonalny i co najważniejsze zadba o komfort i bezpieczeństwo Twojego Maluszka.
399,00 zł
MoMi KENANI to ulubiony bujak elektryczny Maluchów i ich Mam! Moc atrakcji w postaci bujania, melodii i sensorycznych zabawek sprawi, że dziecko nie będzie się w nim nudzić. Dzięki przeciwsłonecznemu daszkowi oraz moskitierze MoMi KENANI może towarzyszyć Wam nie tylko w domu, ale też w ogrodzie.
399,00 zł
Przedstawiam Ci bestseller MoMi – bujaczek elektryczny MoMi KENANI sterowany pilotem! Posiada 5 prędkości bujania, 2 sensoryczne zabawki, 10 wgranych melodii, a także możliwość odtwarzania własnych dzięki modułowi Bluetooth.Twój Maluch na pewno go pokocha!
129,00 zł
Lama MoMi GLOSSY przybrała modny miętowy kolor. Wyjątkowy design to jednak nie jedyny atut tego leżaczka. Dołączają do niego także delikatne melodie, wibracja, jak również sensoryczne zabawki.
129,00 zł
MoMi GLOSSY szara panda to wybór idealny dla miłośników stonowanych kolorów. Jest nie tylko piękny, ale też bardzo wygodny i praktyczny. Posiada moduł z 8 melodiami, 3 poziomami wibracji, a także 2 sensoryczne zabawki.
299,00 zł
Szukasz bujaczka, który buja Maluszka bez Twojego udziału? Taki jest właśnie MoMi LISS! Funkcja automatycznego bujania, melodie, sensoryczne zabawki – to wszystko zapewni Wam ten leżaczek. Dodatkowo, dzięki poduszeczce dziecku będzie w nim bardzo wygodnie.
299,00 zł
MoMi LISS to bujaczek z funkcją automatycznego bujania, 8 melodiami i dwiema zabawkami w zasięgu ręki Malucha. Prosty design uzupełnia poduszeczka z elementami koloru turkusowego.
189,00 zł
Bujak MoMi LUIS posiada szerokie, wygodne siedzisko, które uzupełnia wkładka z poduszeczką, idealna dla najmniejszych dzieci. Dodatkowo leżaczek posiada 3 stopnie regulacji oparcia i bogato wyposażony moduł sensoryczny.
149,00 zł
MoMi TULI to też moc atrakcji dla Twojej Pociechy – wibracje, różnorodne melodie i ciekawe zabawki w zasięgu ręki, do tego piękne i miękkie skrzydełka, które uatrakcyjnią zdjęcia Twojego Maluszka.
149,00 zł
MoMi TULI to wyjątkowy, wygodny leżaczek, który zapewni Twojemu Maluszkowi relaks przy dźwiękach muzyki i delikatnych wibracjach. Miękkie skrzydełka zapewnią dodatkowe oparcie, a także pięknie prezentować będą się na zdjęciach.

Bujaczki i leżaczki dla dzieci

Bujaczki i leżaczki to przydatne akcesoria dla dzieci stwarzające im odpowiednie warunki do relaksu. Odkładając dziecko do bujaczka lub leżaczka Rodzic może wykonywać swoje obowiązki, mając przy tym pewność, że jego Maleństwo ma się dobrze. Korzystając z nich, można zabawić dziecko lub wyciszyć. To wyjątkowo praktyczny sprzęt, w który zdecydowanie warto zainwestować, kompletując wyprawkę dla dziecka.

Jak wybrać bujaczek-leżaczek dla swojego dziecka?

Gdy na świecie pojawia się dziecko, Rodzice robią wszystko, co w ich mocy, by zapewnić jemu wysoki poziom bezpieczeństwa i odpowiednie warunki do rozwoju. Trudno zatem dziwić się, że tak często w ich myślach pojawia się pytanie, jaki sprzęt najlepiej wybrać.

Wybierając leżaczek bujaczek dla dziecka, pierwsze na co należy zwrócić uwagę to jego funkcjonalność. Zgodnie z normami europejskimi leżaczki bujaczki MoMi są przeznaczone dla dzieci o wadze od 0 do 9 kg. Znaczna część modeli MoMi jest wyposażona w zabawki, na których dziecko może skupić wzrok podczas relaksu. Znajdziesz tu także leżaczki bujaczki, w których możesz umieścić dziecko np. podczas czytania mu bajeczki. Istotna jest również łatwość utrzymania bujaczków leżaczków w czystości. Zdecydowanie lepszym wyborem są modele wyposażone w zdejmowany pokrowiec, który można prać.

Bujaczki elektryczne dla dzieci

Szeroka oferta sklepu z artykułami dla dzieci MoMi.pl obejmuje zarówno tradycyjne bujaczki leżaczki wprawiane w ruch ręcznie, jak również modele elektryczne - zasilane na baterie lub podłączone do prądu. Tradycyjne modele są wsparciem dla Rodziców, ponieważ zajmują uwagę dziecka i zapewniają mu bezpieczeństwo podczas gdy Rodzice muszą oddać się obowiązkom. Bujaczki leżaczki elektryczne są natomiast wyposażone w dodatkowe funkcje, dzięki czemu tym skuteczniej uspokajają dzieci. Wygrywając melodie i naśladując ruch bujania, przypominający ten w brzuchu Mamy, zapewniają dzieciom poczucie bezpieczeństwa i relaksują je.

Bujaczki i leżaczki - bogaty wybór modeli w MoMi

MoMi robi wszystko, by zapewnić bezpieczeństwo i odpowiednie warunki do rozwoju najmłodszym oraz wspomóc Rodziców w ich codziennych obowiązkach. Właśnie dlatego w ofercie znajduje się bogaty wybór bujaczków i leżaczków dla dzieci charakteryzujących się ergonomicznością i komfortem użytkowania. Bujaczki i leżaczki MoMi to gadżety, które nie tylko korzystnie wpływają na samopoczucie dzieci, lecz również dają wytchnienie Rodzicom i pewność, że ich Maleństwo jest w pełni bezpieczne, gdy oni tuż obok zajmują się własnymi obowiązkami np. gotują obiad lub biorą prysznic. Bogata oferta bujaczków leżaczków MoMi obejmuje wiele atrakcyjnych modeli, spośród których z łatwością wybierzesz idealny dla swojego Brzdąca. Zapraszam do zakupów!

Co warto wiedzieć o bujaczkach leżaczkach oraz o huśtawkach niemowlęcych?

Jednym z wyzwań każdej Mamy jest to, aby niemowlęciu zagwarantować tak bardzo istotną bliskość i poczucie bezpieczeństwa. Wiąże się to z nieustanną obecnością, kołysaniem oraz noszeniem na rękach. W jaki sposób pogodzić to z codziennymi obowiązkami, których przecież nie brakuje? Świetny pomysł to oczywiście nosidła ergonomiczne, ale rekomenduję Ci jeszcze coś, co całkowicie da Ci wytchnienie. Specjalne bujaczki leżaczki, a także huśtawki niemowlęce.

Idealny gadżet na wyprawkę dla noworodka

Zarówno bujaczek leżaczek, jak i huśtawka niemowlęca to z pewnością gadżety, które powinniśmy zaliczyć do tzw. wyprawki noworodkowej. Ich głównym celem jest to, aby dziecko miało zapewnione pełne bezpieczeństwo wtedy, kiedy znajduje się poza Twoimi ramionami, by przybrało wygodną pozycję, miało możliwość wyciszenia bądź zabawy. Nam -  Mamom daje natomiast tak bardzo potrzebną chwilę wytchnienia, odciążając ręce oraz kręgosłup. 

Zdrowe dla kręgosłupa

Kiedy dziecko przebywa w bujaczku leżaczku bądź w huśtawce niemowlęcej, pozostaje ono zupełnie odciążone. Zewnętrzna stabilizacja, jaką zapewniają pasy bezpieczeństwa, sprawiają, że ciało dziecka nie musi być angażowane do pracy swoim tułowiem. Wyjątkiem są tutaj jedynie ewentualne kołysania bujaczka nogami. 

Bezpieczeństwo

Pozycja, jaką przyjmuje dziecko, pozostaje bierna, a Maluch nie ma możliwość swobodnej zmiany swojego ułożenia. Jest to gwarancja tego, że przebywające w leżaczku Maleństwo jest w stu procentach bezpieczne. Jako Mama masz zatem gwarancję tego, że na pewno nie wypadnie, ani się nie zsunie. Oznacza to, że podczas kiedy dziecko będzie umieszczone w leżaczku, Ty możesz swobodnie zająć się innymi obowiązkami — ugotować obiad, wziąć prysznic, posprzątać, a to wszystko ze swoją Pociechą przy boku. 

Więcej swobody dla Ciebie

Rodzice potwierdzają, że to właśnie dzięki huśtawkom niemowlęcym oraz bujaczkom — leżaczkom są w stanie pozwolić sobie na więcej swobody podczas opiekowania się dzieckiem. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowałam i przekonaj się, jak zapewnić komfort sobie i swojemu dziecku.

Produkt dodany do ulubionych
Produkt dodany