Maty dziecięce

Maty dla dzieci i niemowląt - MoMi.pl
209,00 zł
Mata MoMi PASTEL to produkt, który łączy w sobie: matę edukacyjną z zabawkami jak i suchy basenik z piłeczkami. To wspaniały plac zabaw dla Twojego Maluszka.
Maty edukacyjne

MoMi BESTO mata edukacyjna 3w1

MAED00018
159,00 zł
Jedyna taka na rynku! Niepowtarzalna i wyjątkowa mata edukacyjna MoMi BESTO 3w1. Przekonaj się sama ile benefitów na Was czeka!
109,00 zł
Delikatna kolorystyka i moc fantastycznej zabawy to cech maty edukacyjnej MoMi LAMALOVE. Jest też jednocześnie kojcem oraz basenem z piłeczkami. Twój Maluch na pewno ją pokocha!
199,00 zł
MoMi MULTI posiada dwie funkcje: klasycznej maty edukacyjnej oraz basenu z kompletem 30 kolorowych piłek. Wyróżnia ją duża powierzchnia, dzięki czemu jest wygodna i praktyczna także dla starszych dzieci. Doskonale wspiera rozwój sensoryczny i motorykę małą.
Maty dziecięce

MoMi LAMMIS mata edukacyjna 3w1

MAED00010
119,00 zł
Kupujesz jedną matę zyskujesz aż 3 produkty! Mata edukacyjna MoMi LAMMIS to także suchy basen oraz foto mata. Do tego mnóstwo sensorycznych zabawek, które sprawią radość Twojemu Dziecku.
Maty piankowe

MoMi ZAWI 2w1 mata piankowa, puzzle 3D

MAED00013
109,00 zł
MoMi ZAWI zapewni bezpieczne miejsce do zabawy Twojemu Maluszkowi. Grubość maty zagwarantuje natomiast doskonałą termoizolację i wygodę. Ty, jako Mama, będziesz szczęśliwa jak łatwa jest w czyszczeniu i wygodna w przechowywaniu!
Maty piankowe

MoMi ZAWI 2w1 mata piankowa, puzzle 3D

MAED00012
109,00 zł
Piękny, różowy, piankowy dywan dla Twojej księżniczki ? Mata MoMi ZAWI jest niezwykle wygodna do zabawy dla Maluszka, a Starszakowi zapewni kreatywną przestrzenną rozrywkę.
Maty dziecięce

MoMi FELI mata piankowa maxi puzzle

AKCE00028
79,00 zł
W pierwszych tygodniach życia najbardziej wyraźne są dla Maluszka kontrastowe kolory, dlatego świetnie sprawdza się połączenie czerni i bieli. Czaro-biała mata MoMi FELI została przygotowana zgodnie z potrzebami Twojego dziecka.
Maty dziecięce

MoMi FELI mata piankowa maxi puzzle

AKCE00029
79,00 zł
Kontrastowe kolory maty MoMi FELI zostały dobrane tak, by cieszyć oko od pierwszych dni, kiedy to Maluszek widzi właśnie tylko takie wyraźne połączenia. Dodatkowo szaro-biała opcja maty jest neutralna i doskonale wkomponuje się w każde wnętrze.
Maty dziecięce

MoMi NEBE puzzle mata piankowa

AKCE00031
45,00 zł
Ilość ruchomych elementów maty MoMi NEBE wzbudzi ciekawość dziecka i zachęci go do zabawy. Mata stanie się więc nie tylko doskonałym miejscem do harców, ale też sama będzie zabawką!
Maty piankowe

MoMi NEBE puzzle mata piankowa

AKCE00030
45,00 zł
Połączenie różu i szarości to piękny, klasyczny zestaw kolorów, który idealnie sprawdzi się w pokoju dziecka. MoMi NEBE to mata idealna dla Maluszka już od pierwszych dni życia, ale także dla Starszaków, które odkryją moc zabawy dzięki piankowym puzzlom i przestrzennym figurom.

Maty edukacyjne

Maty edukacyjne pełnią rolę bezpiecznego miejsca do zabawy. Można powiedzieć, że jest to pierwszy, mini plac zabaw, z którego może korzystać nawet zupełne Maleństwo. Pierwsze miesiące życia dziecka to czas, kiedy staje się ono bardziej aktywne, a także przejawia coraz większe zainteresowanie otaczającym go światem. To właśnie w tym okresie, Maluchy dostrzegają też coraz większą ilość przedmiotów wokół siebie. Z uwagi na to, kolorowe maty oraz różnorodne zabawki, okażą się bardzo skutecznym stymulantem i pobudzą zmysły do rozwoju. Owe właściwości stymulujące i pobudzające, to wynik obecności żywej kolorystyki, wykorzystania różnych faktur oraz struktur materiałów, a także zróżnicowanych zabawek, takich jak lusterka, elementy piszczące i szeleszczące, czy delikatne pluszaki. Maty edukacyjne wspomagają rozwój zmysłów  u dzieci - słuch, wzrok oraz dotyk. Wszystko to oczywiście, w ramach radosnej i ciekawej zabawy.

Produkt dodany do ulubionych
Produkt dodany