Łóżeczka

Łóżeczka dla dzieci, łóżeczka niemowlęce
Łóżeczka dostawne

MoMi REVO łóżeczko dostawne 2w1

LOZE00021
449,00 zł
Łóżeczko MoMi REVO to idealne rozwiązanie dla młodej Mamy, która chce mieć Dziecko blisko siebie, zachowując jednocześnie komfort snu i bezpieczeństwo Dziecka.  
Łóżeczka dostawne

MoMi REVO łóżeczko dostawne 2w1

LOZE00022
449,00 zł
Dostawne łóżeczko MoMi REVO 2w1 spełnia funkcję zarówno łóżeczka dziennego, jak i nocnej dostawki. Dzięki kółkom zyskasz pełen komfort i maksimum mobilności.
Łóżeczka dostawne

MoMi SMART BED łóżeczko dostawne z funkcją kojca

ŁÓŻE00002
649,00 zł
Kupując łóżeczko MoMi SMART BED 4w1 zyskujesz nie tylko wygodne miejsce do spania dla Twojego Malucha, ale też niezawodną dla młodej Mamy dostawkę oraz kojec czyli bezpieczne miejsce zabawy dla Starszaka.
Łóżeczka dostawne

MoMi SMART BED łóżeczko dostawne z funkcją kojca

ŁÓŻE00001
649,00 zł
Łóżeczko MoMi SMART BED 4w1 to wielofunkcyjny produkt. Posiada dwie wysokości spania, funkcję dostawki, a także kojca. Dzięki 4 kółkom jest też bardzo mobilne.
Strona główna

MoMi torba do łóżeczka

AKCE00006
69,00 zł
Torba wymiarami dostosowana jest do wielkości łóżeczka MoMi SMART BED lub MoMi REVO. Doskonale ochroni łóżeczko w trakcie podróży oraz pomaga w wygodnym transporcie.
219,00 zł
MoMi BELOVE jest lekkim i praktycznym łóżeczkiem turystycznym i kojcem w jednym. Posiada system szybkiego składania i rozkładania oraz system zabezpieczający przed niekontrolowanym złożeniem. W zestawie znajduje się torba ułatwiająca jego transport.
MoMi BELOVE łóżeczko turystyczne - torba do transportu w... MoMi BELOVE łóżeczko turystyczne - torba do transportu w... 2
Ostatnie sztuki w magazynie
219,00 zł
Kompaktowy rozmiar oraz niewielka waga łóżeczka turystycznego MoMi BELOVE sprawi, że doskonale sprawdzi się w podróży, mieszcząc się nawet do niewielkiego bagażnika samochodu. W zestawie znajduje się torba, która ułatwi transport i zabezpieczy tapicerkę przed zabrudzeniem.

Sklep z łóżeczkami dla dzieci MoMi

Łóżeczko dziecięce to obowiązkowy mebel w pokoiku każdego Maluszka. W pierwszych miesiącach życia Szkrab spędza w nim naprawdę wiele czasu, dlatego warto dołożyć wszelkich starań, by wybrać możliwie najlepszy model z dostępnych na rynku. W sklepie internetowym z akcesoriami dla dzieci MoMi.pl przygotowałam szeroki asortyment łóżeczek niemowlęcych spełniających najbardziej surowe normy bezpieczeństwa. Zarówno stabilność konstrukcji, jak i estetyczne wykonanie oferowanych przez mnie łóżeczek dla dzieci nie wzbudzi Twoich najmniejszych wątpliwości. Wykonane z w pełni bezpiecznych dla zdrowia Maluszków materiałów, łóżeczka dziecięce MoMi spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających Rodziców. Przekonaj się o tym, zamawiając jeden z modeli MoMi już dziś!

Łóżeczka dla niemowląt z funkcją kojca MoMi

Szczególnie dużą popularnością wśród artykułów dla dzieci dostępnych w sklepie MoMi cieszą się łóżeczka dziecięce z funkcją kojca. Na czym polega ich fenomen? Otóż łóżeczka te mogą być wykorzystywane na dwa sposoby - jako miejsce do spania dla Maluszków oraz jako przestrzeń do zabawy. Miękkie wnętrza łóżeczek dziecięcych zapewnia dzieciom wysoki komfort przebywanie w nich, natomiast ich stabilna konstrukcja jest gwarancją bezpieczeństwa nawet podczas żywiołowych harców.

Łóżeczka turystyczne dla dzieci MoMi

Na szczególną uwagę zasługuje również łóżeczko dziecięce turystyczne MoMi BELOVE. Dzięki dołączonej do zestawu torbie, łóżeczko to jest wygodne w transporcie i bez problemu mieści się nawet w bagażnikach niewielkich aut. Jego rozłożenie zajmuje dosłownie chwilę, a dwa kółka zastępujące tradycyjne nóżki łóżeczka umożliwiają komfortowe ustawienie go w dowolnym miejscu w pomieszczeniu.

Już teraz zapoznaj się z moim asortymentem i wybierz łóżeczko niemowlęce, które najlepiej sprawdzi się w przypadku Twojego Maluszka.

Produkt dodany do ulubionych
Produkt dodany