Nosidła

Nosidełka dla dzieci
169,00 zł
Potrzeba bliskości w pierwszym okresie życia Malucha jest ogromna, a zaspakajanie jej pełni kluczową rolę dla jego rozwoju – w utrzymaniu bliskości pomoże Wam nosidło ergonomiczne MoMi COLLET.
169,00 zł
Twój Maluch w nosidełku MoMi COLLET poczuje się bezpiecznie i komfortowo. Bliskość Mamy sprawi, że będzie spokojniejszy i bardziej radosny. Noszenie w nosidle może też przynieść ukojenie płaczącemu dziecku lub ulżyć w niemowlęcych dolegliwościach.
169,00 zł
W pierwszym okresie życia jesteś dla dziecka najważniejsza – bardzo potrzebuje obecności Mamy i Twojej troski. Nosidło MoMi COLLET pomoże Ci  w tym, by zapewnić Maluchowi poczucie bezpieczeństwa i tak potrzebną bliskość.

Co daje dobre nosidełko dla niemowlaka?

Używanie nosidełka pozwala nam na to, aby utrzymywać bliski kontakt fizyczny z naszym dzieckiem. Ten jest bardzo pozytywnym doświadczeniem zarówno dla Mamy, jak i Malucha. Działa kojąco oraz uspokajająco. Warto postawić na dobre nosidełko ergonomiczne dla niemowlaka i to już w pierwszych miesiącach życia. Twoja Pociecha jest stale blisko Ciebie, a Ty masz wolne ręce, co pozwala Tobie zdecydowanie łatwiej pogodzić opiekę z innymi obowiązkami. Można też podać wiele innych powodów, dla których wspomniane nosidełko dla niemowlaka to bardzo dobre rozwiązanie.

Istota kontaktu fizycznego z naszym dzieckiem

Fizyczny kontakt pomiędzy Mamą a dzieckiem jest równie ważny dla obojga, a szczególnie w pierwszych miesiącach życia Maleństwa. Wówczas, odczuwalna jest często utrata bardzo intensywnej i wyłącznej relacji, jaka miała miejsce w trakcie ciąży. Nikogo nie trzeba przekonywać do tego, iż noszenie dziecka w nosidełku oferuje pozytywny, natychmiastowy, a przede wszystkim trwały efekt. Dzięki ergonomicznemu nosidełku, możesz opiekować się swoją pociechą tak naprawdę przez cały czas. To również okazja, aby wzmacniać tym samym poczucie pewności siebie oraz zaufania do siebie samej, jako Mamy.

Swoboda ruchu czyli to, co nosidełko dla niemowlaka gwarantuje

Korzystając z dobrego nosidełka dla niemowlaka, zapewniasz sobie swobodę ruchu. To szansa, aby bez jakichkolwiek ograniczeń przechodzić z pokoju do pokoju czy też wyjść na spacer, po schodach, dodatkowo, przy pełnym bezpieczeństwie. Używając nosidełka, śmiało możemy nawet wykonywać niektóre prace domowe. Wymaga to oczywiście pewnej ostrożności, gdyż bezpieczeństwo naszej Pociechy jest kluczowe.

Bezpieczeństwo dziecka - na co zwrócić uwagę?

Pamiętaj, by wybrać nosidło, które jest wygodne i bezpieczne dla dziecka. Nosidła ergonomiczne MoMi są bezpieczne dla stawów biodrowych Twojego Malucha i gwarantują jego odpowiednią postawę. Dodatkowo dobre nosidła dla dzieci posiadają szereg regulacji, które pozwolą Tobie na dostosowanie go do Waszych potrzeb. Warto zwrócić uwagę, by pasy były miękkie, a materiał przewiewny, tak, by zapewnić Tobie i Maluchowi pełen komfort.

Ergonomiczne nosidełka dla dzieci

Noszenie dziecka to jedna z najbardziej naturalnych i potrzebnych form bliskości, jakie możesz dać swojemu Maluszkowi. Nosidełko dla dzieci jest doskonałym narzędziem wspierającym bliskość z dzieckiem i jednocześnie odciążającym Rodzica w życiu codziennym. Kompletując wyprawkę, coraz więcej Rodziców decyduje się na posiadanie właśnie nosidła, dzięki któremu mogą nosić swoją Pociechę na plecach lub na brzuchu, nie rezygnując przy tym z wielu różnych aktywności oraz dając dziecku jednocześnie poczucie bliskości, dotyk i wsparcie w prawidłowym rozwoju. Jeżeli zastanawiasz się nad zakupem nosidełka dla dziecka, jesteś w dobrym miejscu. 

Nosidełka dla dzieci MoMi

W sklepie MoMi czekają na Ciebie najlepsze nosidła ergonomiczne, spełniające wszelkie wymogi bezpieczeństwa i wygody - zarówno Twojego dziecka, jak i samej Ciebie. Dostępne w sklepie MoMi modele nosideł, zaprojektowane są z troską o poprawny rozwój Twojego Maluszka. Możliwość regulacji pasów nosidła sprawia, że bez problemu można dopasować je do Twojej sylwetki, a nosidełko dla dzieci będzie rosło wraz z Twoją pociechą. Modele nosideł MoMi to wybór, który posłuży na lata. Można w nich nosić zarówno niemowlę, jak i nieco starsze dzieci, bez zbędnego obciążania kręgosłupa Rodzica. W nosidle MoMi możesz nosić swoją pociechę zarówno na brzuchu, jak i na plecach. 

Nosidełko dla dzieci jak je dobrać 

Chcąc dać swojemu dziecku poczucie bliskości, a sobie trochę swobody pozostawiając ręce wolne od noszenia dziecka, warto rozpatrzyć zakup nosidełka dla dzieci. Często można spotkać się z opinią, że nosidełko przydaje się jedynie dla aktywnych Rodziców, którzy wybierają modele nosidełek turystycznych i ruszają ze swoim niemowlakiem w podróż. Nic bardziej mylnego. Nosidełko jest również bardzo przydatne w codziennym życiu. Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów modeli, a wybór tego jednego może przyprawić o zawrót głowy. Jak dobrać nosidełko dla dzieci? 

Wybierając nosidło ergonomiczne dla swojego dziecka, zwróć przede wszystkim uwagę na dopasowanie nosidła do  potrzeb dziecka oraz na to, czy dziecko prawidłowo w nim siedzi. Dobrze dobrane nosidło powinno zapewniać Twojej pociesze swobodę zginania nóżek w stawach kolanowych. Zbyt wąskie nosidło powoduje zwisanie nóżek dziecka, ogranicza jego komfort i źle wpływa na rozwój stawów biodrowych.  

Produkt dodany do ulubionych
Produkt dodany