Łóżeczka dostawne

Łóżeczka dostawne
Łóżeczka dostawne

MoMi SMART BED łóżeczko dostawne z funkcją kojca

ŁÓŻE00002
649,00 zł
Kupując łóżeczko MoMi SMART BED 4w1 zyskujesz nie tylko wygodne miejsce do spania dla Twojego Malucha, ale też niezawodną dla młodej Mamy dostawkę oraz kojec czyli bezpieczne miejsce zabawy dla Starszaka.
Łóżeczka dostawne

MoMi SMART BED łóżeczko dostawne z funkcją kojca

ŁÓŻE00001
649,00 zł
Łóżeczko MoMi SMART BED 4w1 to wielofunkcyjny produkt. Posiada dwie wysokości spania, funkcję dostawki, a także kojca. Dzięki 4 kółkom jest też bardzo mobilne.
Łóżeczka dostawne

MoMi REVO łóżeczko dostawne 2w1

LOZE00021
449,00 zł
Łóżeczko MoMi REVO to idealne rozwiązanie dla młodej Mamy, która chce mieć Dziecko blisko siebie, zachowując jednocześnie komfort snu i bezpieczeństwo Dziecka.  
Łóżeczka dostawne

MoMi REVO łóżeczko dostawne 2w1

LOZE00022
449,00 zł
Dostawne łóżeczko MoMi REVO 2w1 spełnia funkcję zarówno łóżeczka dziennego, jak i nocnej dostawki. Dzięki kółkom zyskasz pełen komfort i maksimum mobilności.

Dostawki do łóżka

Łóżeczko dostawne to rodzaj łóżeczka dziecięcego, szczególnie polecanego dla niemowlaków, które najbardziej potrzebują bliskości Mamy w swoich pierwszych tygodniach życia. Decydując się na tak zwaną dostawkę do łóżka Rodzice mają swoje dziecko cały czas w zasięgu wzroku i mogą natychmiastowo reagować na potrzeby noworodka, bez konieczności nocnego wychodzenia z łóżka. Łóżeczko dostawne przede wszystkim polecam młodym Mamom, których organizm potrzebuje czasu na regeneracje w okresie połogu.

Łóżeczka dostawne MoMi

W MoMi znajdziesz najwyższej jakości łóżeczka dostawne, dzięki którym poczujesz ulgę w niektórych obowiązkach, jakie ciążą na Mamach. Łóżeczko dziecięce, które zaprojektowane jest tak, aby z łatwością dopasować je do łóżka Rodziców i stworzyć przedłużenie wspólnej, rodzinnej przestrzeni, to przede wszystkim odpowiedź na zwiększoną potrzebę bliskości z Maluszkiem. Łóżeczko dostawne odciąża również kręgosłup podczas podnoszenia Pociechy do karmienia i przewijania oraz eliminuje potrzeby częstego wstawania do noworodka, ponieważ zawsze znajduje się bezpieczne przy Mamie. 

Jak wybrać idealne łóżeczko dostawne?

Stojąc przed wyborem łóżeczka dostawnego, warto zwrócić uwagę na kilka aspektów: 

  • łatwość przenoszenia - dostawka do łóżka jest często przenoszonym meblem, warto, aby posiadał kółka, co umożliwi jego szybkie i łatwe przemieszczanie między pomieszczeniami; 
  • możliwość regulacji wysokości  - pozwoli na wyrównanie poziomu łóżeczka dziecięcego z łóżkiem Rodziców;
  • bezpieczeństwo - wybierany model powinien spełniać najwyższe standardy bezpieczeństwa oraz być zgodny z europejskimi normami;
  • dodatkowe funkcje - żeby zapobiec kupowaniu wielu mebli, warto wybrać model łączący ze sobą kilka funkcji, na przykład dostawki wraz z kojcem do zabawy, a przede wszystkim z normalnym łóżeczkiem niemowlęcym.

Produkt dodany do ulubionych
Produkt dodany