Łóżeczka turystyczne

Łóżeczko turystyczne dla dzieci
MoMi BELOVE łóżeczko turystyczne - torba do transportu w... MoMi BELOVE łóżeczko turystyczne - torba do transportu w... 2
Ostatnie sztuki w magazynie
219,00 zł
Kompaktowy rozmiar oraz niewielka waga łóżeczka turystycznego MoMi BELOVE sprawi, że doskonale sprawdzi się w podróży, mieszcząc się nawet do niewielkiego bagażnika samochodu. W zestawie znajduje się torba, która ułatwi transport i zabezpieczy tapicerkę przed zabrudzeniem.
219,00 zł
MoMi BELOVE jest lekkim i praktycznym łóżeczkiem turystycznym i kojcem w jednym. Posiada system szybkiego składania i rozkładania oraz system zabezpieczający przed niekontrolowanym złożeniem. W zestawie znajduje się torba ułatwiająca jego transport.

Łóżeczka turystyczne dla dzieci

Łóżeczko turystyczne to idealne rozwiązanie dla Rodziców, którzy często podróżują i chcą zapewnić swojemu dziecku wygodne i bezpieczne miejsce do spania poza domem. Od standardowych łóżeczek dziecięcych odróżnia je lekkość, łatwość rozkładania oraz niewielkie rozmiary, jakie przybiera po złożeniu. Dzięki wyżej wymienionym cechom możesz je łatwo przenosić, transportować i szybko rozkładać w niemal każdym miejscu. MoMi zapewnia najwyższą jakość i modele łóżeczek turystycznych, które spełniają nie tylko najsurowsze normy bezpieczeństwa, ale przede wszystkim uzyskują Twoją aprobatę. 

Łóżeczko turystyczne MoMi

Nie trzeba być podróżnikiem, żeby docenić zalety, jakie niosą za sobą łóżeczka turystyczne dla dzieci. Wystarczy wizyta u znajomych lub rodziny, którzy nie mają łóżeczka dziecięcego w domu i każdy Rodzic doceni posiadanie składanego, poręcznego łóżeczka turystycznego. Z łatwością zmieści się w bagażniku, a złożone łóżeczko zajmie niewiele cennego miejsca w przechowywaniu. Modele łóżeczek MoMi są praktyczne, ale również estetyczne wizualnie. 

Czym kierować się przy wyborze łóżeczka turystycznego?

Stojąc przed wyborem łóżeczka turystycznego dla dziecka, weź pod uwagę kilka bardzo istotnych kwestii::

  • bezpieczeństwo - łóżeczko turystyczne powinno spełniać normy bezpieczeństwa - posiadać atesty i spełniać wymogi stawiane producentom przez UE;
  • możliwość łatwego składania - szczególnie kiedy często się przemieszczasz, docenisz łatwość składania i rozkładania wybranego przez Ciebie modelu 
  • normy, specyfikacja - zwróć uwagę na wymiary oraz maksymalne obciążenie łóżeczka turystycznego;
  • dodatkowe opcje - niebywałą zaletą będzie możliwość wykorzystania wybranego przez Ciebie modelu jako kojca dla dziecka lub zwykłego łóżeczka. Zwróć również uwagę, czy Twój upatrzony model łóżeczka posiada w zestawie pokrowiec do łatwego transportu, koła ułatwiające przenoszenie oraz materacyk, na którym będzie spała Twoja Pociecha. 

Produkt dodany do ulubionych
Produkt dodany