Kojce

Kojce dla dzieci

Sklep z kojcami dla dzieci MoMi

Kojce dla dzieci są pomocnym elementem wyposażenia, które powinno znaleźć się w domu każdego Rodzica. Stworzone z troski o bezpieczeństwo Maluszków, które zaczynają właśnie samodzielne poznawanie świata.  Wkładając dziecko do kojca dla niemowlaka, możesz być spokojna o bezpieczeństwo swojej pociechy, która będzie przebywała w jednym, całkowicie bezpiecznym miejscu.

Posiadanie kojca jest również doskonałym rozwiązaniem, jeśli chcesz zapewnić swojemu Maluchowi bezpieczne i wygodne miejsce do zabawy.  Wystarczy włożyć do kojca dla dziecka kilka jego ulubionych zabawek i dziecko w pełni bezpiecznie może zająć się zabawą na bezpiecznym placu zabaw. 

Kojce dla dziecka MoMi

Z MoMi wybierzesz wygodny, funkcjonalny i przede wszystkim bezpieczny kojec dla dziecka

Modele kojców dla dzieci MoMi wyposażone są w specjalne zamki, służące do stworzenia bezpiecznej przestrzeni do samodzielnego wychodzenia. Mama decyduje o tym, czy jest otwarty czy nie. Ich kolejną zaletą jest łatwość składania i możliwość rozłożenia praktycznie w każdym miejscu - zarówno w domu, jak i w ogrodzie. Kojec dla niemowlaka MoMi to również funkcjonalna konstrukcja, która po złożeniu przyjmuje niewielkie rozmiary i można ją schować praktycznie wszędzie. 

Materacyk na podłożu kojca dla dziecka, zapewni Twojemu Maluchowi wygodę przebywania i zabawy. Ogromnym plusem takiego rozwiązania, jest również fakt, że kojec dla dziecka może posłużyć także jako łóżeczko turystyczne. 

Produkt dodany do ulubionych
Produkt dodany