Nosidła

Nosidła
Nosidło ergonomiczne MoMi COLLETE LOVE Nosidło ergonomiczne MoMi COLLETE LOVE 2
Obecnie brak na stanie
96,75 zł
W pierwszym okresie życia jesteś dla dziecka najważniejsza – bardzo potrzebuje obecności Mamy i Twojej troski. Nosidło MoMi COLLET pomoże Ci  w tym, by zapewnić Maluchowi poczucie bezpieczeństwa i tak potrzebną bliskość.
129,27 zł
Twój Maluch w nosidełku MoMi COLLET poczuje się bezpiecznie i komfortowo. Bliskość Mamy sprawi, że będzie spokojniejszy i bardziej radosny. Noszenie w nosidle może też przynieść ukojenie płaczącemu dziecku lub ulżyć w niemowlęcych dolegliwościach.
Nosidło ergonomiczne MoMi COLLETE Nosidło ergonomiczne MoMi COLLETE 2
Obecnie brak na stanie
129,27 zł
Potrzeba bliskości w pierwszym okresie życia Malucha jest ogromna, a zaspakajanie jej pełni kluczową rolę dla jego rozwoju – w utrzymaniu bliskości pomoże Wam nosidło ergonomiczne MoMi COLLETE.

Co daje dobre nosidełko dla niemowlaka?

Używanie nosidełka pozwala nam na to, aby utrzymywać bliski kontakt fizyczny z naszym dzieckiem. Ten jest bardzo pozytywnym doświadczeniem zarówno dla Mamy, jak i Malucha. Działa kojąco oraz uspokajająco. Warto postawić na dobre nosidełko ergonomiczne dla niemowlaka i to już w pierwszych miesiącach życia. Twoja Pociecha jest stale blisko Ciebie, a Ty masz wolne ręce, co pozwala Tobie zdecydowanie łatwiej pogodzić opiekę z innymi obowiązkami. Można też podać wiele innych powodów, dla których wspomniane nosidełko dla niemowlaka to bardzo dobre rozwiązanie.

Istota kontaktu fizycznego z naszym dzieckiem

Fizyczny kontakt pomiędzy Mamą a dzieckiem jest równie ważny dla obojga, a szczególnie w pierwszych miesiącach życia Maleństwa. Wówczas, odczuwalna jest często utrata bardzo intensywnej i wyłącznej relacji, jaka miała miejsce w trakcie ciąży. Nikogo nie trzeba przekonywać do tego, iż noszenie dziecka w nosidełku oferuje pozytywny, natychmiastowy, a przede wszystkim trwały efekt. Dzięki ergonomicznemu nosidełku, możesz opiekować się swoją pociechą tak naprawdę przez cały czas. To również okazja, aby wzmacniać tym samym poczucie pewności siebie oraz zaufania do siebie samej, jako Mamy.

Swoboda ruchu czyli to, co nosidełko dla niemowlaka gwarantuje

Korzystając z dobrego nosidełka dla niemowlaka, zapewniasz sobie swobodę ruchu. To szansa, aby bez jakichkolwiek ograniczeń przechodzić z pokoju do pokoju czy też wyjść na spacer, po schodach, dodatkowo, przy pełnym bezpieczeństwie. Używając nosidełka, śmiało możemy nawet wykonywać niektóre prace domowe. Wymaga to oczywiście pewnej ostrożności, gdyż bezpieczeństwo naszej Pociechy jest kluczowe.

Bezpieczeństwo dziecka - na co zwrócić uwagę?

Pamiętaj, by wybrać nosidło, które jest wygodne i bezpieczne dla dziecka. Nosidła ergonomiczne MoMi są bezpieczne dla stawów biodrowych Twojego Malucha i gwarantują jego odpowiednią postawę. Dodatkowo dobre nosidła dla dzieci posiadają szereg regulacji, które pozwolą Tobie na dostosowanie go do Waszych potrzeb. Warto zwrócić uwagę, by pasy były miękkie, a materiał przewiewny, tak, by zapewnić Tobie i Maluchowi pełen komfort.

Produkt dodany do ulubionych
Produkt dodany

Nasza strona wykorzystuje pliki Cookies. Korzystając z naszej witryny wyrażasz zgodę na ich zapis lub przechowywanie. Akceptuję politykę prywatności i wykorzystania plików Cookies.