MoMi to marka stworzona po to, byś mogła odkrywać świat z Twoim dzieckiem bez żadnych przeszkód. MoMi wspiera Mamy i ich pociechy w każdym momencie Waszej wspólnej przygody! Dostarczamy Ci produkty, które są funkcjonalne, wygodne i bezpieczne!

W każdym momencie i w każdych okolicznościach bezpieczeństwo Twojego dziecka to priorytet MoMi. Wszystkie produkty spełniają więc normy bezpieczeństwa zgodne z wymogami obowiązującymi w Unii Europejskiej oraz poddawane są wnikliwym testom, posiadają także Certyfikaty TUV.

Produkty MoMi są projektowane w trosce o ergonomię i prawidłowe ułożenie ciała dziecka. Liczne możliwości regulacji poszczególnych elementów, umożliwiają dokładne dopasowanie do potrzeb Malucha. W dodatku produkty MoMi są lekkie, łatwe w składaniu i przenoszeniu oraz wyposażone w rozwiązania, które mają ułatwić codzienne życie Mam.

Dzięki wykorzystaniu solidnych i trwałych materiałów, które bez problemu zniosą wielokrotne składanie, rozkładanie, pranie, przenoszenie i wszelkie wyzwania, które pojawią się na Waszej drodze, produkty MoMi będą Wam służyć przez długie lata.

W ofercie MoMi znajdziesz wszystko, co niezbędne dla Maluszka i Starszaka. Aktualnie w ofercie znajduje się 10 kategorii: wózki, foteliki samochodowe, bujaczki, nosidełka, rowerki, hulajnogi, maty edukacyjne, łóżeczka oraz akcesoria. Odpowiadając jednak na potrzeby Mam oferta produktowa wciąż się rozwija.

Obserwuj nas i bądź na bieżąco z nowościami MoMi!

Produkt dodany do ulubionych
Produkt dodany