Rowerki trójkołowe

Rowerki trójkołowe dla dzieci
Rowerki trójkołowe

MoMi IRIS rowerek trójkołowy 5w1

ROTR00008
369,00 zł
MoMi IRIS 5w1  tak samo doskonale sprawdza się jako prowadzona przez Rodzica alternatywa dla wózka spacerowego i samodzielny rowerek trójkołowy.  Wielofunkcyjność tego pojazdu sprawia, że służyć Wam będzie z powodzeniem przez kilka lat.
Rowerki trójkołowe

MoMi IRIS rowerek trójkołowy 5w1

ROTR00010
369,00 zł
Rowerek trójkołowy MoMi IRIS 5w1 to doskonałe zastępstwo dla dziecięcego wózka. Urozmaici Twojemu Maluchowi spacer, a Starszakowi da możliwość samodzielnej jazdy na trójkołowcu.
Rowerki trójkołowe

MoMi INVIDIA rowerek trójkołowy 5w1

ROTR00002
419,00 zł
MoMi INVIDIA z kolekcji FLOW to pojazd, który jednocześnie jest rowerkiem trójkołowy i stanowi alternatywę dla wózka spacerowego. Z takim towarzyszem Twój Maluch na pewno chętnie wyjdzie na spacer!
Rowerki trójkołowe

MoMi INVIDIA rowerek trójkołowy 5w1

ROTR00001
419,00 zł
MoMi INVIDIA z kolekcji LOVE to pojazd, który jednocześnie jest rowerkiem trójkołowym i stanowi alternatywę dla wózka spacerowego. Z takim towarzyszem Twój Maluch na pewno chętnie wyjdzie na spacer!

Sklep z rowerkami trójkołowymi dla dzieci MoMi

Zastanawiasz się, jaki upominek sprawić swojemu Szkarbowi na roczek? Pomyśl o zakupie rowerka trójkołowego MoMi! To idealny prezent, który da Twojemu dziecku szansę pokochania aktywności fizycznej i rozwinie szereg jego umiejętności. W zależności od zdolności motorycznych Twojej Pociechy, może ona napędzać rowerek trójkołowy korzystając z pedałów lub być prowadzone przez Rodzica. Dając mu w prezencie ten wyjątkowy upominek, ofiarujesz jednocześnie wiele godzin radosnej aktywności fizycznej na świeżym powietrzu, a sobie wiele niezapomnianych wspólnych chwil. Ponadto warto zauważyć, że rowerki trójkołowe 5w1 dostępne na MoMi.pl stanowią interesującą alternatywę wobec wózków spacerowych. Możesz być pewna, że Twój Maluch wyposażony w rowerek trójkołowy MoMi na pewno chętnie wyjdzie na spacer!

Dlaczego warto sprezentować dziecku rowerek trójkołowy?

Chcesz sprezentować swojemu dziecku rowerek trójkołowy, lecz zastanawiasz się czy to dobry pomysł? Oto kilka argumentów przemawiających za korzystaniem przez dzieci z rowerków trójkołowych:

  • korzystanie z rowerków trójkołowych rozwija sprawność fizyczną dzieci i wzmacnia ich mięśnie;
  • dzieci, jeżdżąc na rowerkach trójkołowych, ćwiczą koncentrację, koordynację ruchową i cierpliwość;
  • jazda na rowerku trójkołowym dla dzieci rozbudza w nich sympatię wobec aktywności fizycznej;
  • jazda na rowerku trójkołowym dla dzieci jest znakomitym wstępem do nauki jazdy na tradycyjnym rowerze;
  • korzystanie z rowerków trójkołowych daje dzieciom poczucie niezależności i wzmacnia pewności siebie;
  • jeżdżąc na rowerku trójkołowym, dzieci lepiej odczytując to, co dzieje się na drodze.

Najlepsze rowerki trójkołowe dla dzieci

Jak widzisz zakup rowerka trójkołowego dla dzieci to dobry pomysł. Oto kilka argumentów przemawiających za kupnem rowerka MoMi:

  • z rowerków trójkołowych MoMi mogą korzystać dzieci w wieku od 9 miesięcy do 5 lat;
  • rowerki trójkołowe dla dzieci MoMi są wyposażone w teleskopowy uchwyt umożliwiający Rodzicom sterowanie pojazdem zanim dziecko nauczy się samodzielnie nim kierować;
  • rowerki trójkołowe MoMi są wyposażone w składany daszek chroniący dzieci przed słońcem lub deszczem;
  • rowerki trójkołowe MoMi wyposażono w funkcję wolnego koła, dzięki której dziecko pedałuje, a kierunek jazdy wyznacza Rodzic.

Jak wybrać rowerek trójkołowy dla dzieci?

Wybierając rowerek trójkołowy dla swojego dziecka, warto upewnić się czy został on wykonany zgodnie z niezbędnymi wymogami bezpieczeństwa, a jego maksymalne obciążenie jest odpowiednie dla Twojego Szkraba. Jeśli zależy Ci na produktach najwyższej jakości, pomyśl o zakupie jednego z modeli dostępnych w MoMi. Posiadają one wszystkie niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa, a ich solidna budowa sprawia, że mogą korzystać z nich dzieci w wieku aż do 5 lat.

Produkt dodany do ulubionych
Produkt dodany