Jeździki

Jeździki dla dzieci, jeździki dziecięce
169,00 zł
MoMi TEDI to pierwszy pojazd dla Twojej Małej Księżniczki. Różowe elementy na pewno spodobają się dziewczynkom. MoMi TEDI to stabilny i wygodny rowerek idealny już od 1. roku życia!
169,00 zł
Koła MoMi TEDI wykonane są z bezpiecznego dla podłogi materiału, dzięki czemu Maluszek może jeździć na rowerku nie tylko na dworze ale i w domu. Jeździk MoMi służyć Wam więc będzie przez okrągły rok!
169,00 zł
MoMi TEDI to pojazd idealny dla Maluszków. Lekki, stabilny z szeroką kierownicą i wygodnym siodełkiem. No to w drogę!

Sklep z jeździkami dla dzieci MoMi

Wraz z rozwojem dzieci, ich zainteresowania i potrzeby się zmieniają. Chcąc zmotywować je i zachęcić do eksploatowania własnych możliwości i zdobywania nowych doświadczeń, warto zadbać o odpowiedni sprzęt. Przykładowo, gdy dziecko osiągnie wiek 12 miesięcy i zacznie już chodzić, warto pomyśleć o zakupie pierwszego jeździka. To jedna z zabawek sprzyjających rozwojowi koordynacji ruchowej Malców i motywująca ich do praktykowania umiejętności chodzenia. Chwytając za jeździk dla dzieci, Maluszki ćwiczą mięśnie nóżek, rączek i brzuszka, świetnie się przy tym bawiąc.

W sklepie internetowym z artykułami dla dzieci MoMi znajdziesz wiele atrakcyjnych modeli jeździków dla dzieci rocznych i dwuletnich, spośród których z łatwością wybierzesz model odpowiedni dla Twojego Brzdąca. 

Dlaczego warto podarować dziecku jeździk?

Chcesz kupić swojemu dziecku jeździk, lecz nie wiesz, czy to dobry pomysł? A może szukasz inspiracji na prezent dla wnuka, chrześniaka, bratanka, siostrzeńca lub innego Malucha w swojej rodzinie? Niezależnie od tego, komu chcesz sprezentować jeździk dla dzieci, musisz wiedzieć, że jest to zabawka, z której każdy Brzdąc zdecydowanie skorzysta. I nie mam tu na myśli wyłącznie faktu, że jeździki dla dzieci prezentują się atrakcyjnie w oczach najmłodszych i zaliczają się do zabawek, po które każdy Maluch z chęcią sięga. Jeździki dla dzieci rozwijają również szereg ważnych umiejętności dziecka, w tym:

 • zmysł równowagi;
 • koordynację wzrokowo-ruchową;
 • motorykę;
 • czucie głębokie;
 • świadomość ułożenia ciała w przestrzeni;
 • umiejętność planowania ruchu;
 • stabilność ciała.

Warto również zaznaczyć, że jeździki dla dzieci to zabawki, z których Maluchy mogą korzystać zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków, a jazda na nich jest źródłem ogromnej frajdy.

Jeździki dla dzieci MoMi - najwyższa jakość na rynku

Jak widzisz korzystanie z jeździków dla dzieci niesie wiele korzyści. Przed zakupem konkretnego modelu warto jednak upewnić się, że jest on odpowiedni dla Twojego Szkraba zarówno z punktu widzenia bezpieczeństwa użytkowania, jak i wieku i umiejętności dziecka.

W ofercie sklepu internetowego MoMi znajdziesz jeździki dla dzieci od pierwszego roku życia TEDI oraz jeździki dla dwuletnich dzieci TOBIS. Różnica między nimi wynika rzecz jasna z rozmiaru i dopuszczalnego obciążenia, lecz ponadto jeździk LORIS jest dodatkowo wyposażony w pedały, które można przymocować do ramy przy przednim kole, gdy dziecko będzie na to gotowe, zmieniając jeździk w rowerek trójkołowy. W przypadku jeździka LORIS istnieje również możliwość zmiany rozstawu tylnych kół do tego stopnia, że można przekształcić go w rowerek dwukołowy.

Wszystkie jeździki dla dzieci dostępne w MoMi są łatwe do złożenia, stabilne i bezpieczne dla dzieci. Co więcej, koła, w które wyposażono jeździki są bezpieczne dla podłogi, dzięki czemu można z nich korzystać również w domu. Jestem przekonana, że wybierając jeździki dla dzieci MoMi nie pożałujesz podjętej decyzji.

Jak wybrać jeździk dla dziecka?

Rozglądasz się za jeździkiem dla dziecka? Oto kilka kwestii, które musisz mieć na uwadze, wybierając odpowiedni model:

 • wysokość siedziska i kierownicy oraz możliwość ich dostosowania do potrzeb dziecka;
 • dopuszczalne maksymalne obciążenie;
 • możliwość regulacji poszczególnych elementów;
 • materiał, z którego wykonano jeździk;
 • zgodność jeździka z normami europejskimi;
 • upodobania dziecka.

Najlepsze jeździki dla dziewczynek i dla chłopców

W sklepie internetowym z artykułami dla dzieci MoMi.pl znajdziesz wiele atrakcyjnych jeździków dla dzieci w różnym wieku. Oferuję jeździki dla dziewczynek i dla chłopców w wielu gustownych wzorach i kolorach. Tutaj znajdziesz modele, którymi Twoja Pociecha będzie mogła bawić się w domu, jak również na zewnątrz. Nie zwlekaj więc i już teraz zapoznaj się z ofertą MoMi i zamów jeździk, który najbardziej przypadnie do gustu Tobie i Twojemu dziecku.

Produkt dodany do ulubionych
Produkt dodany