Łóżeczka dostawne

Łóżeczka dostawne

Dostawki do łóżka

Łóżeczko dostawne to rodzaj łóżeczka dziecięcego, szczególnie polecanego dla niemowlaków, które najbardziej potrzebują bliskości Mamy w swoich pierwszych tygodniach życia. Decydując się na tak zwaną dostawkę do łóżka Rodzice mają swoje dziecko cały czas w zasięgu wzroku i mogą natychmiastowo reagować na potrzeby noworodka, bez konieczności nocnego wychodzenia z łóżka. Łóżeczko dostawne przede wszystkim polecam młodym Mamom, których organizm potrzebuje czasu na regeneracje w okresie połogu.

Łóżeczka dostawne MoMi

W MoMi znajdziesz najwyższej jakości łóżeczka dostawne, dzięki którym poczujesz ulgę w niektórych obowiązkach, jakie ciążą na Mamach. Łóżeczko dziecięce, które zaprojektowane jest tak, aby z łatwością dopasować je do łóżka Rodziców i stworzyć przedłużenie wspólnej, rodzinnej przestrzeni, to przede wszystkim odpowiedź na zwiększoną potrzebę bliskości z Maluszkiem. Łóżeczko dostawne odciąża również kręgosłup podczas podnoszenia Pociechy do karmienia i przewijania oraz eliminuje potrzeby częstego wstawania do noworodka, ponieważ zawsze znajduje się bezpieczne przy Mamie. 

Jak wybrać idealne łóżeczko dostawne?

Stojąc przed wyborem łóżeczka dostawnego, warto zwrócić uwagę na kilka aspektów: 

  • łatwość przenoszenia - dostawka do łóżka jest często przenoszonym meblem, warto, aby posiadał kółka, co umożliwi jego szybkie i łatwe przemieszczanie między pomieszczeniami; 
  • możliwość regulacji wysokości  - pozwoli na wyrównanie poziomu łóżeczka dziecięcego z łóżkiem Rodziców;
  • bezpieczeństwo - wybierany model powinien spełniać najwyższe standardy bezpieczeństwa oraz być zgodny z europejskimi normami;
  • dodatkowe funkcje - żeby zapobiec kupowaniu wielu mebli, warto wybrać model łączący ze sobą kilka funkcji, na przykład dostawki wraz z kojcem do zabawy, a przede wszystkim z normalnym łóżeczkiem niemowlęcym.

Produkt dodany do ulubionych
Produkt dodany

Nasza strona wykorzystuje pliki Cookies. Korzystając z naszej witryny wyrażasz zgodę na ich zapis lub przechowywanie. Akceptuję politykę prywatności i wykorzystania plików Cookies.