Łóżeczka turystyczne

Łóżeczka turystyczne
186,18 zł
MoMi BELOVE jest lekkim i praktycznym łóżeczkiem turystycznym i kojcem w jednym. Posiada system szybkiego składania i rozkładania oraz system zabezpieczający przed niekontrolowanym złożeniem. W zestawie znajduje się torba ułatwiająca jego transport.
186,18 zł
Kompaktowy rozmiar oraz niewielka waga łóżeczka turystycznego MoMi BELOVE sprawi, że doskonale sprawdzi się w podróży, mieszcząc się nawet do niewielkiego bagażnika samochodu. W zestawie znajduje się torba, która ułatwi transport i zabezpieczy tapicerkę przed zabrudzeniem.

Łóżeczko turystyczne dostawne - co warto o nim wiedzieć przed zakupem?

Łóżeczko turystyczne dostawne znane jest szczególnie z tego, że istnieje możliwość dostawienia go do standardowego łóżka sypialnianego. Z uwagi na jego niezbyt wielkie gabaryty, a także odpowiednią konstrukcję można je w bardzo prosty sposób przystawić do łóżka rodziców nawet w niewielkiej sypialni. Dzięki łóżeczkom turystycznym dostawnym, dziecko może być blisko Ciebie, a jednocześnie spać u siebie. Maluch odczuwa Twoją obecność, a przy okazji ma też swoje własne miejsce do spania.

Łóżeczko turystyczne dostawne - poznaj jego największe zalety

Największe korzyści z użytkowania łóżeczka turystycznego dostawnego uzyskasz, jeśli borykasz się z dylematem, czy dziecko powinno spać oddzielnie, czy razem z Wami. Ten rodzaj łóżeczek to okazja, aby na dobre pozbyć się tych rozterek. Jakie zalety jeszcze warto podkreślić? Gwarantuje bliskość rodzica, a jednocześnie bezpieczeństwo podczas snu, gdyż Twoja Pociecha może mieć własną strefę odpoczynku. Nie ma ryzyka, że rodzic w jakikolwiek sposób przypadkowo uderzy dziecko podczas snu. Łóżeczko turystyczne dostawne ma pozytywny wpływ na sen dziecka. Poczucie bliskości Rodzica sprawia, że zasypia szybciej i rzadziej się budzi. Pozwala na fizyczny kontakt z Maleństwem, np. trzymanie go za rączkę lub też głaskanie po główce. Łóżeczko sprawia, że nie jesteś zmuszona do nieustannego wstawania z łóżka, kiedy tylko dziecko zacznie płakać. Bliskość sprawia, że zarówno dziecko, jak i rodzice są spokojniejsi. W każdym momencie możesz zerknąć na Malucha i sprawdzić, czy wszystko u niego w porządku. Obecność łóżeczka dostawnego ułatwia również nocne karmienie piersią. Nie musisz nawet wstawać z łóżka. Wystarczy tylko, że przysuniesz Maleństwo bliżej. Będziesz również mogła odłożyć dziecko do łóżeczka bez konieczności wstawania. Przyzwyczajone do spania w dostawnym łóżeczku dziecko, lepiej radzi sobie z przenosinami do standardowego łóżka. Łóżeczka tego typu są bardzo mobilne, dlatego ich transport nie sprawia żadnych problemów. Można je dowolnie przestawiać, a także zabierać ze sobą w podróż. Łóżeczko turystyczne dostawne szczególnie sprawdzi się wszędzie tam, gdzie nie ma zbytnio miejsca, aby wstawić klasyczne dziecięce łóżeczko.

Łóżeczko turystyczne dostawne - dla kogo będzie najlepszym rozwiązaniem?

Tego typu produkt, z pewnością sprawdzi się w wypadku: Jeśli nie masz wystarczająco miejsca w mieszkaniu lub w domu i trudno Ci zmieścić klasyczne łóżeczko. Dla tych z Was, którzy potrzebują i cenią sobie bliskość swojego dziecka w nocy, a także chcą nadzorować jego bezpieczeństwo. Dla Mam, które mają niespokojny sen, a także cenią sobie możliwość zabrania łóżeczka na różnego rodzaju wyjazdy. Łóżeczko turystyczne dostawne docenią także Mamy po ciężkich i wyczerpujących porodach, częste wstawanie z łóżka może być dla Was problemem. Z łóżeczka dostawnego ucieszą się też te z Was, które karmią piersią, którym zależy, by nie rozbudzać dziecka nocą.

Produkt dodany do ulubionych
Produkt dodany

Nasza strona wykorzystuje pliki Cookies. Korzystając z naszej witryny wyrażasz zgodę na ich zapis lub przechowywanie. Akceptuję politykę prywatności i wykorzystania plików Cookies.