Witaj Wiosno!

Witaj Wiosno! Tak długo na Ciebie czekałam! Mnie bardzo cieszą coraz dłuższe dni i coraz wyższa temperatura, a Ciebie?

Od razu chce mi się wyjść na spacer i całymi dniami zwiedzać okolicę. Pytanie tylko, jak uatrakcyjnić taką wycieczkę dziecku, by po 15 minutach nie usłyszeć: Mamo daleko jeszcze?! Mamo nogi mnie bolą!

Znalazłam na to sposób – inny w zależności od wieku Pociechy ?

Najmniejsze Maluchy, ale już te, które wyrosły z głębokiego wózka najłatwiej jest ujarzmić ? W większości przypadków sprawę załatwi wygodna spacerówka. Można do niej dołączyć pałąk z zabawkami, który sprawi, że podróż będzie nie tylko komfortowa, ale także atrakcyjna i ciekawa. Pałąk MoMi JOY posiada pluszowe owieczki, które możesz również odpiąć i które samodzielnie posłużą Maluchowi jako przytulanka. Do tego użyjesz go w wielu sytuacjach, nie tylko w komplecie w wózkiem, ale też fotelikiem samochodowym, bujaczkiem czy łóżeczkiem.

MoMi ma szeroką gamę wózków spacerowych do wyboru, jednak hitem i bestsellerem, który zyskał zaufanie Mam jest MoMi ESTELLE – klasyczna spacerówka, wygodna zarówno dla młodszych, jak i starszych użytkowników. MoMi ESTELLE znasz już pewnie doskonale, ale czymś Cię zaskoczę – wiosenny wiatr przywiał nam dwa nowe modelewyjątkowo designerskiena złotej ramie. Widziałaś te kolorowe papugi i egzotyczne rośliny? To już nawet nie wiosna – to zwiastuje lato!

Dzieci jednak szybko dorastają i zanim się obejrzysz to najbardziej atrakcyjna zabawka nie zatrzyma go w wózku! Tuptając obok Ciebie, nie ukrywajmy – daleko nie zajdziecie ? Może więc spróbować uatrakcyjnić podróż Maluchowi trójkołowym rowerkiem? Taki sprzęt służyć Wam może już od 9 miesiąca życia. Jest bardzo sprytny – po pierwsze – daje dziecku poczucie, że steruje rowerkiem, podczas gdy, niekoniecznie musi być to prawdą, po drugie – jest niezwykle wielofunkcyjny, dlatego służyć będzie Ci przez lata. Gdy Maluch nie będzie już taki mały, będzie mógł korzystać z uroków samodzielnej jazdy na trójkołowym rowerku.

MoMi INVIDIA jest dodatkowo super wygodna w użytkowaniu – szybko i bez użycia narzędzi składa się i rozkłada, a po złożeniu ma kompaktowy rozmiar, więc bez problemu zapakujesz ją do bagażnika nawet niewielkiego samochodu. MoMi INVIDIA posiada też możliwość jazdy nie tylko tyłem, ale i przodem do rodzica, co szczególnie ważne w przypadku najmłodszych.

Kiedy dziecko będzie już pewnie się poruszać można pomyśleć o bezpiecznym i dopasowanym do wieku samodzielnym jeździku. Już nawet 2 latki mogą korzystać z pojazdu typu 2w1 jeździk/hulajnoga. MoMi ELIOS dopasuje się do preferencji i wieku dziecka. W jednym pojeździe ma dwie możliwości – dla początkujących, uczących się dopiero balansu przeznaczony jest jeździk rowerek, a dla Pociech, które już pewniej balansują idealna będzie stabilna i bezpieczna hulajnoga trójkołowa. To, co ważne dla Ciebie – przemiany z jeździka na hulajnogę dokonasz w mgnieniu oka, nie używając narzędzi, jedynie naciskając jeden przycisk!

Dla bardziej zaawansowanych fanów hulajnogi przyda się nieco większy sprzęt, który przy szalonym Maluchu powinien także być szczególnie wytrzymały na ewentualne uderzenia i zderzenia. Polecam Ci hulajnogę MoMi VIVIO, która jest nie tylko wykonana z solidnych materiałów, ale przede wszystkim jest wyjątkowo stabilna i najbezpieczniejsza w swojej klasie! Do tego MoMi VIVIO ma szeroki zakres regulacji wysokości kierownicy oraz szeroki podest, co sprawia, że hulajnoga służyć Wam będzie przez długi czas, aż do 6. Roku życia.

Bezpieczeństwo Twojego dziecka to priorytet MoMi, muszę Ci więc przypomnieć o tym, że zawsze w trakcie jazdy na hulajnodze czy rowerku Twoje dziecko powinno być na głowie kask! Zadbaj o to, by był on wygodny, lekki i przewiewny, tak, by dziecko właściwie nie czuło go na głowie, a dzięki temu chętnie także tę ochronę zakładało. Kask MoMi MIMI jest dodatkowo wyposażony w miękkie wkładki, które zapewnia Maluchowi dodatkowy komfort.

Wózek, jeździk, rowerek czy hulajnoga – wybór należy do Was! Najważniejsze, by wyjść na dwór i skorzystać z długo oczekiwanego słońca ?

Więcej o MoMi znajdziesz na www.momi.pl.
A tu zostawiam Ci linki do zakupu produktów, o których pisałam na blogu:
Wózek MoMi ESTELLE
Rowerek trójkołowy
Hulajnoga MoMi VIVIO
Kask MoMi MIMI

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.
Produkt dodany do ulubionych
Produkt dodany

Nasza strona wykorzystuje pliki Cookies. Korzystając z naszej witryny wyrażasz zgodę na ich zapis lub przechowywanie. Akceptuję politykę prywatności i wykorzystania plików Cookies.